نقاشي ساختمان
پتینه کاری مدرن
چهارشنبه بیست و دوم 6 1396

پتینه کاری روی سقف

 هنر پتینه یکی از هنرهائی است که با توجه به علاقه ما ایرانیان به هنرهای سنتی می تواتد کاملا پاسخ گوی حس زیبا پسندی و ایجاد فضای سنتی در این جامعه مدرن باشد. با توجه به جدید بودن این هنر (به خصوص در کارهای ساختمانی) اکثریت مردم آشنائی کمی با این هنر داشته و به راحتی درک و تجسم برایشان میسر نمی شود.

پتینه هنر کهنه کردن و یا به عبارتی رنگ و لعاب دادن به اشیا، اجسام و سطوح، دیوار و هرچیز رنگ پذیر می باشد. پتینه کاری در نقاشی ساختمان هنری است که در آن با استفاده از رنگ های مختلف و نیز ابزارهای متفاوت، بافت های بصری زیبا و متنوعی ایجاد می شود.

هنر پتینه کاری بسیار گسترده است. شما با یک تکه اسفنج و کمی رنگ می توانید پتینه کاری روی دیوار انجام دهید. اما باید تا حدودی با پتینه کاری آشنا باشید. تجربه گروه نقاشی ساختمان دیوار دیزاین در امر پتینه کاری به ۱۵ سال می رسد. در قسمت آموزش سایت مقالاتی در این زمینه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. باید توجه کرد که هنر پتینه کاری به مرور جایگاه واقعی خود را پیدا میکند، به طوری که ممکن است که شما بعد از یک روز کاری وارد خانه شوید و با نمای جدیدی از خانه بر خورد کنید، آیا زمان آن نرسیده که به فکر تغییر رنگ و نمای محیط زندگی خود با پتینه کاری روی دیوار باشید؟

(0) نظر
پتینه کاری
پنج شنبه بیست و پنجم 3 1396
پتینه کاری

 ممکن است این سوال پیش بیاید که در چه مکان­ هایی می­ توان از پتینه استفاده کرد. کاربرد پتینه کاری در نقاشی ساختمان کجاست؟ این سوال به خوبی توسط خانه رنگ پاسخ داده شده است.

از دیگر پتینه کاری می توان گفت که پتینه را در منازل مسکونی، بیمارستان­ ها، شرکت­ ها، مدارس، سالن­ های کنفرانس بسته به طرح­ های مناسب محل می­ توان اجرا کرد. چرا که پتینه ماندگاری و زیبایی بیشتری نسبت به رنگ­ های روغنی و پلاستیک دارد. آموزش پتینه کاری

(0) نظر
نقاشی نمای ساختمان
سه شنبه بیست و چهارم 12 1395

نقاشی ساختمان

خانه رنگ – قیمت نقاشی ساختمان یا هزینه نقاشی ساختمان (painting price) – برای اجرای پروژه های نقاشی ساختمان ، اولین دغدغه مشتری قیمت اجرای نقاشی ساختمان است. یعنی این سوالات پیش می آید که ساختمان خود را با چه بودجه ای می توانید نقاشی کنید و دکوراسیون داخلی آن را ارتقا بخشید. یا اینکه چه نوع نقاشی ساختمان با چه کیفیتی را انتخاب کنید تا قیمت مناسبی برایتان داشته باشد.


کیفیت در ازای قیمت نقاشی ساختمان

حتما مشتریان گرامی این ضرب المثل انگلیسی که پول برای خرید کالای ارزان نداریم به گوشتان خورده است. مصداق این سخن برای نقاشی و دکوراسیون داخلی منزلتان نیز بارز است. خانه رنگ بهترین کیفیت را در مقابل مناسب ترین قیمت نقاشی ساختمان عرضه می کند.

بهترین رنگ برای نمای ساختمان رنگ کنیتکس است. خانه رنگ بهترین ارایه دهنده خدمات نقاشی نمای ساختمان در خدمت شماست.

(0) نظر
X